TURBO ŞARJ 01- FORD TRANSIT GARRETT 3S7Q6K682AF

5,400.61 TL
GAR 714467-5015S
Stokta
+

FORD TRANSIT TURBO ŞARJ 01- GARRETT 3S7Q6K682AF

T 714467-5015S Stok kodlu TURBO ŞARJ 125PS yedek parça orijinal üründür FORD TRANSIT-MONDEO Motor Kodu 2.0 TDCI Model Yılı 01- gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu 3S7Q6K682AF

Marka Hakkında (Orijinal Ürün)

GARRETT, 1936 yılında Los Angeles'ta Cliff Garrett tarafından kuruldu. Turbo teknolojisi üzerine çalışan firma zamanla önde gelen araç üreticilerine hizmet vermeye başladı (AUDI, BMW, FIAT, FORD, PEUGEOT, VW gibi ). Turbo şarjör, turbo mikseri, turbo çarkları gibi ürünleri vardır.

FORD TRANSIT Yedek Parça

Web sitemizde FORD TRANSIT yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim TRANSIT-MONDEO 01- yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 01- model yılı TRANSIT-MONDEO yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip FORD TRANSIT-MONDEO araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle TRANSIT-MONDEO yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz TRANSIT-MONDEO yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. FORD TRANSIT-MONDEO yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
GARRETT

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz