Ürün Filtreleri

Fiyat

TL  –  TL

  • 229.81TL
  • 16002.79TL
Markalar

XV

Subaru XV Yedek PArça ve Fiyatları

Subaru XV, Japon otomobil üreticisi Subaru tarafından üretilen bir kompakt crossover SUV modelidir. İlk kez 2011 yılında tanıtılan XV, Subaru'nun üstün sürüş özellikleri ve dört tekerlekten çekiş sistemi ile bilinir. XV, şehir içi ve dışı sürüş için ideal bir araçtır ve aynı zamanda off-road sürüş için de oldukça uygun bir araçtır.

Subaru XV'nin özellikleri arasında sportif tasarım, yüksek kaliteli malzemeler, geniş iç mekan, yüksek konfor ve çevre dostu motorlar yer alır. XV, 2.0 litre hacimli boxer motor ve 6 ileri manuel veya otomatik şanzıman seçenekleri sunar. Ayrıca, bazı XV modelleri, hibrit motor seçeneği ile de sunulur.

Subaru XV yedek parça fiyatları, parçanın türüne, markasına ve model yılına göre değişebilir. Subaru XV'nin geniş bir yelpazede yedek parça seçenekleri mevcuttur ve kullanıcılar orijinal ekipman üreticilerinin yanı sıra farklı markaların da ürettiği yedek parçaları tercih edebilirler. Ayrıca, üçüncü taraf markaların yedek parçaları genellikle daha uygun fiyatlıdır.

Bazı yaygın Subaru XV yedek parçaları ve fiyatları şu şekildedir:

  • Fren balatası: 100-400 TL
  • Debriyaj seti: 500-1.000 TL
  • Radyatör: 500-1.500 TL
  • Süspansiyon amortisörü: 500-1.500 TL
  • Ön far: 300-1.000 TL

Sonuç olarak, Subaru XV, sportif tasarımı, üstün sürüş özellikleri ve çevre dostu motorları ile kompakt crossover SUV segmentinde önemli bir otomobil modelidir. Yedek parça fiyatları parçanın türüne, markasına ve model yılına göre değişebilir, ancak üçüncü taraf markaların yedek parçaları genellikle daha uygun fiyatlıdır. Subaru XV'nin geniş bir yelpazede yedek parça seçenekleri mevcuttur ve kullanıcılar orijinal ekipman üreticilerinin yanı sıra farklı markaların da ürettiği yedek parçaları tercih edebilirler.