Ürün Filtreleri

Fiyat

TL  –  TL

  • 229.86TL
  • 9601.33TL
Markalar

LEGACY

SUBARU LEGACY Yedek Parça Fiyatı

Subaru Legacy, Japon otomobil üreticisi Subaru tarafından üretilen bir orta boy sedan veya station wagon modelidir. İlk kez 1989 yılında piyasaya sürülen Legacy, güçlü performansı, üstün sürüş özellikleri ve yüksek güvenilirliği ile bilinir. Ayrıca, 4WD (dört tekerlekten çekiş) sistemi standart olarak sunulur.

Subaru Legacy'nin özellikleri arasında geniş iç mekan, konforlu sürüş, yüksek kaliteli malzemeler, geniş bagaj alanı ve gelişmiş güvenlik özellikleri bulunmaktadır. Legacy, 2.5 litre hacimli 4 silindirli boxer motor ve 6 ileri manuel veya otomatik şanzıman seçenekleri sunar. Ayrıca, bazı Legacy modelleri, daha yüksek performanslı 3.6 litre hacimli boxer motor seçeneği ile de sunulur.

Subaru Legacy yedek parça fiyatları, parçanın türüne, markasına ve model yılına göre değişebilir. Genellikle orijinal Subaru yedek parçaları daha yüksek fiyatlarla satılırken, üçüncü taraf markaların yedek parçaları daha uygun fiyatlı olabilir. Legacy'nin geniş bir yelpazede yedek parça seçenekleri mevcuttur ve kullanıcılar orijinal ekipman üreticilerinin yanı sıra farklı markaların da ürettiği yedek parçaları tercih edebilirler.

Bazı yaygın Subaru Legacy yedek parçaları ve fiyatları şu şekildedir:

  • Fren balatası: 100-400 TL
  • Debriyaj seti: 500-1.000 TL
  • Radyatör: 500-1.500 TL
  • Süspansiyon amortisörü: 500-1.500 TL
  • Ön far: 300-1.000 TL

Sonuç olarak, Subaru Legacy, güçlü performansı, üstün sürüş özellikleri ve yüksek güvenilirliği ile önemli bir otomobil modelidir. Yedek parça fiyatları parçanın türüne, markasına ve model yılına göre değişebilir, ancak üçüncü taraf markaların yedek parçaları genellikle daha uygun fiyatlıdır. Subaru Legacy'nin geniş bir yelpazede yedek parça seçenekleri mevcuttur ve kullanıcılar orijinal ekipman üreticilerinin yanı sıra farklı markaların da ürettiği yedek parçaları tercih edebilirler.