TURBO ŞARJ 01- FORD FOCUS GARRETT 1S4Q6K682AR

5,600.81 TL
GAR 802418-5002S
Stokta
+

FORD FOCUS TURBO ŞARJ 01- GARRETT 1S4Q6K682AR

T 802418-5002S Stok kodlu TURBO ŞARJ 115PS yedek parça orijinal üründür FORD FOCUS Motor Kodu 1.8 TDCI Model Yılı 01- gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu 1S4Q6K682AR

Marka Hakkında (Orijinal Ürün)

GARRETT, 1936 yılında Los Angeles'ta Cliff Garrett tarafından kuruldu. Turbo teknolojisi üzerine çalışan firma zamanla önde gelen araç üreticilerine hizmet vermeye başladı (AUDI, BMW, FIAT, FORD, PEUGEOT, VW gibi ). Turbo şarjör, turbo mikseri, turbo çarkları gibi ürünleri vardır.

FORD FOCUS Yedek Parça

Web sitemizde FORD FOCUS yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim FOCUS 01- yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 01- model yılı FOCUS yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip FORD FOCUS araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle FOCUS yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz FOCUS yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. FORD FOCUS yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
GARRETT

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz