TRİGER KAYIŞI 04- VW PASSAT CONTINENTAL 06D109119

174.55 TL
CT 1056
Stokta
+

VW PASSAT TRİGER KAYIŞI CONTINENTAL 06D109119

CT 1056 Stok kodlu TRİGER KAYIŞI 145 DIS /5616XS (145 DIS) yedek parça yan sanayi üründür VW PASSAT-A3 Motor Kodu AWA-AWX-BLR-BVY-BVZ-BLY 2,0 FSİ Model Yılı 04- gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu 06D109119

Marka Hakkında (Muadil Ürün)

Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

VW PASSAT Yedek Parça

Web sitemizde VW PASSAT yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim PASSAT-A3 04- yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 04- model yılı PASSAT-A3 yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip VW PASSAT-A3 araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle PASSAT-A3 yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz PASSAT-A3 yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. VW PASSAT-A3 yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
CONTINENTAL

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz