ŞANZUMAN YAĞ FİLTRESİ 98-07 SUBARU IMPREZA SAKURA 38325AA031

169.02 TL
SKR TC-1801
Stokta
+

SUBARU IMPREZA ŞANZUMAN YAĞ FİLTRESİ 98-07 SAKURA 38325AA031

SKR TC-1801 Stok kodlu ŞANZUMAN YAĞ FİLTRESİ yedek parça yan sanayi üründür SUBARU IMPREZA (GC, GD) Motor Kodu 1.6:2.0:2.0 WRX Model Yılı 98-07 gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu 38325AA031 38325-AA032

Marka Hakkında (Muadil Ürün)

Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

SAKURA Filtre: 40 yıldan uzun tecrübesi olan Malezyalı ADR Group şirketinin filtre üreten üyesidir. Hava, yağ ,yakıt, kabin filtreleri, soğutma sıvısı filtresi vb. çok çeşitli filtreleri vardır.

SAKURA Filtre: 40 yıldan uzun tecrübesi olan Malezyalı ADR Group şirketinin filtre üreten üyesidir. Hava, yağ ,yakıt, kabin filtreleri, soğutma sıvısı filtresi vb. çok çeşitli filtreleri vardır.

SUBARU IMPREZA Yedek Parça

Web sitemizde SUBARU IMPREZA yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim IMPREZA (GC, GD) 98-07 yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 98-07 model yılı IMPREZA (GC, GD) yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip SUBARU IMPREZA (GC, GD) araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle IMPREZA (GC, GD) yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz IMPREZA (GC, GD) yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. SUBARU IMPREZA (GC, GD) yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
SAKURA

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz