KRANK DEVİR SENSÖRÜ 96- OPEL ASTRA G BSG 6238395

144.85 TL
BSG 65-840-016
Stokta
+

OPEL ASTRA G KRANK DEVİR SENSÖRÜ 96- BSG 6238395

BSG 65-840-016 Stok kodlu KRANK DEVİR SENSÖRÜ 3 FISLI 420MM yedek parça muadil üründür OPEL ASTRA G VECTRA B-C OMEGA B Motor Kodu X20DTH Y20DTH Y22DTR Model Yılı 96- gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu 6238395 90540188

Marka Hakkında (Muadil Ürün)

Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

OPEL ASTRA G Yedek Parça

Web sitemizde OPEL ASTRA G yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim ASTRA G VECTRA B-C OMEGA B 96- yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 96- model yılı ASTRA G VECTRA B-C OMEGA B yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip OPEL ASTRA G VECTRA B-C OMEGA B araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle ASTRA G VECTRA B-C OMEGA B yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ASTRA G VECTRA B-C OMEGA B yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. OPEL ASTRA G VECTRA B-C OMEGA B yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
BSG

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz