HAVA FİLTRESİ 98- SUZUKI JIMNY SAKURA 1378081A00

104.34 TL
SKR A-1423
Stokta
+

SUZUKI JIMNY HAVA FİLTRESİ 98- SAKURA 1378081A00

SKR A-1423 Stok kodlu HAVA FİLTRESİ yedek parça yan sanayi üründür SUZUKI JIMNY (SN) Motor Kodu 1.3 Model Yılı 98- gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu 1378081A00

Marka Hakkında (Muadil Ürün)

Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

SAKURA Filtre: 40 yıldan uzun tecrübesi olan Malezyalı ADR Group şirketinin filtre üreten üyesidir. Hava, yağ ,yakıt, kabin filtreleri, soğutma sıvısı filtresi vb. çok çeşitli filtreleri vardır.

SUZUKI JIMNY Yedek Parça

Web sitemizde SUZUKI JIMNY yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim JIMNY (SN) 98- yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 98- model yılı JIMNY (SN) yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip SUZUKI JIMNY (SN) araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle JIMNY (SN) yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz JIMNY (SN) yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. SUZUKI JIMNY (SN) yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
SAKURA

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz