HAVA FİLTRESİ 10- ALFA ROMEO GIULIETTA BOSCH 51854025

149.21 TL
BCH F026400298
Stokta
+

ALFA ROMEO GIULIETTA HAVA FİLTRESİ 10- BOSCH 51854025

BCH F026400298 Stok kodlu HAVA FİLTRESİ BORU TIP yedek parça yan orijinal üründür ALFA ROMEO GIULIETTA Motor Kodu 1,4 Model Yılı 10- gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu 51854025

Marka Hakkında (Orijinal Ürün)

BOSCH, temelleri 1886'ya dek uzanan bir Alman firmasıdır. Türkiye'de ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa'ya açmıştır. Birçok sektörde üretim yapan firmanın otomotive dair ürünleri şöyledir; araç elektrik aksamı, araç içi eğlence, navigasyon, motor bileşenleri,sensörler, hibrid teknolojisi, bilimum role, beyin, şalter, buji, meksefe, tevzi makarası, distribütör kapağı, şasi sistemleri ve dahası.

ALFA ROMEO GIULIETTA Yedek Parça

Web sitemizde ALFA ROMEO GIULIETTA yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim GIULIETTA 10- yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 10- model yılı GIULIETTA yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip ALFA ROMEO GIULIETTA araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle GIULIETTA yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz GIULIETTA yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. ALFA ROMEO GIULIETTA yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
BOSCH

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz