FREN BALATASI ARKA 08- MITSUBISHI GALLOPER BOSCH MR510544

GALLOPER, ASX, PAJERO, OUTLANDER, BOSCH
250.53 TL
BCH 0986424717
Stokta
+

MITSUBISHI GALLOPER FREN BALATASI ARKA 08- BOSCH MR510544

BCH 0986424717 Stok kodlu FREN BALATASI ARKA yedek parça yan orijinal üründür MITSUBISHI GALLOPER/ASX/OUTLANDER/PAJERO Motor Kodu BENZIN-DIZEL Model Yılı 08- gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu MR510544 4605A447 - MZ690183

Marka Hakkında (Orijinal Ürün)

BOSCH, temelleri 1886'ya dek uzanan bir Alman firmasıdır. Türkiye'de ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa'ya açmıştır. Birçok sektörde üretim yapan firmanın otomotive dair ürünleri şöyledir; araç elektrik aksamı, araç içi eğlence, navigasyon, motor bileşenleri,sensörler, hibrid teknolojisi, bilimum role, beyin, şalter, buji, meksefe, tevzi makarası, distribütör kapağı, şasi sistemleri ve dahası.

MITSUBISHI GALLOPER Yedek Parça

Web sitemizde MITSUBISHI GALLOPER yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim GALLOPER/ASX/OUTLANDER/PAJERO 08- yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 08- model yılı GALLOPER/ASX/OUTLANDER/PAJERO yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip MITSUBISHI GALLOPER/ASX/OUTLANDER/PAJERO araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle GALLOPER/ASX/OUTLANDER/PAJERO yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz GALLOPER/ASX/OUTLANDER/PAJERO yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. MITSUBISHI GALLOPER/ASX/OUTLANDER/PAJERO yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
BOSCH

Araç Model Yıl

Araç Marka:
  • MITSUBISHI
Araç Modeli:
  • ASX
  • GALLOPER
  • OUTLANDER
  • PAJERO

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz