DİREKSİYON POMPA KAYIŞI 97-00 VW PASSAT CONTINENTAL 028145271K

20.63 TL
C 10 X 730
Stokta yok

VW PASSAT DİREKSİYON POMPA KAYIŞI CONTINENTAL 028145271K

C 10 X 730 Stok kodlu DİREKSİYON POMPA KAYIŞI 6260MC yedek parça yan sanayi üründür VW PASSAT Motor Kodu AFN AVG Model Yılı 97-00 gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu 028145271K

Marka Hakkında (Muadil Ürün)

Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

VW PASSAT Yedek Parça

Web sitemizde VW PASSAT yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim PASSAT 97-00 yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 97-00 model yılı PASSAT yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip VW PASSAT araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle PASSAT yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz PASSAT yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. VW PASSAT yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
CONTINENTAL

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz