DEBRİYAJ SETİ 1.2 16- TOYOTA CHR AIS KT-392R

2,731.23 TL
AIS KT-392R
Stokta
+

AIS KT-392R Stok kodlu DEBRİYAJ SETİ AISIN marka Orjinal yedek parçadır. TOYOTA CHR 2WD Motor Kodu 1.2 Model Yılı 16- gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu

AISIN 2004 yılından itibaren Tuzla'da faaliyet gösteren Japon sermayeli bir firmadır. Otomotiv yan sanayisi için kapı çerçevesi, kapı kolu, kapı kilidi, kapı menteşesi, sunshade, emniyet kemeri sensörü gibi parçaların üretimini yapar. ISO 16946 ve ISO 14001 belgelerine sahiptir.

Marka Hakkında (Muadil Ürün)

Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

TOYOTA CHR Yedek Parça

Web sitemizde TOYOTA CHR yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim CHR 2WD 16- yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 16- model yılı CHR 2WD yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip TOYOTA CHR 2WD araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle CHR 2WD yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz CHR 2WD yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. TOYOTA CHR 2WD yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
AISIN

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz