BSG

BSG Yedek Parça ve Fiyatları

2000 yılında pazara giriş yapan BSG Auto Parts, yerel ve küresel pazarlarda kaliteli “Orijinal Parça” üreticileriyle anlaşmalar yaparak hızlı ve kendinden emin bir şekilde gelişmiştir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli güvenilir ürünler, BSG için kurulduğu günden beri en önemli öncelik olmuştur. Bu durum BSG Auto Parts’ı otomotiv sektöründeki en önemli oyunculardan biri yapmıştır. BSG Auto Parts, en yüksek standartlara uygun yeterli ve güncel ürün yelpazesiyle pazardaki gelişimini sürdürmüştür. Bu standartlara uyumluluk, BSG Auto Parts’ın günlük işlerinin en önemli parçalarından biridir. BSG Auto Parts, bu strateji sayesinde müşterilerine en uygun fiyatlı kaliteli ürünleri sunabilmektedir.

Bugün, BSG Auto Parts, müşterilerine Ford, Mercedes-Benz, Volkswagen, Opel, Bmw, Peugeot, Citroen, Hyundai, Kia, Audi, Seat, Skoda, Land Rover, Mini, Chevrolet, Fiat, Subaru, Daihatsu, Toyota, Honda, Mitsubishi, Mazda, Nissan, Suzuki ve Renault gibi üreticilerin parçaları için 25.000’in üzerinde referans sağlamaktadır.

Binek ve hafif ticari araçlardaki liderliğinin yanında BSG çatısı altında Treyler, Man, Mercedes, Daf, Scania, Volvo, Renault, Ford, Iveco, Isuzu gibi ağır vasıta araç markalarının yedek parça tedarikinde çözümler sunarak, yılların deneyimi ve kalitesini ağır vasıta ile buluşturmuştur.

BSG Auto Parts tecrübeli ve profesyonel uzmanlarıyla 94 ülkede müşterilerine hizmet sunmaktadır.