ATEŞLEME BOBİNİ 08- OPEL ASTRA J BSG 1208123

848.72 TL
BSG 65-835-014
Stokta
+

OPEL ASTRA J ATEŞLEME BOBİNİ 08- BSG 1208123

BSG 65-835-014 Stok kodlu ATEŞLEME BOBİNİ yedek parça muadil üründür OPEL ASTRA J INSIGNIA CORSA D-E AVEO CRUZE TRAX MOKKA ADAM ZAFIRA C Motor Kodu A12XER-A14XER-A14NET-B14XEL-B14XER Model Yılı 08- gibi model otomobillere uymaktadır. OEM Yedek Parça Kodu 1208123 25195107 55579072 25198623 1208096

Marka Hakkında (Muadil Ürün)

Aracınızda önemli rollerde olan aksamların kalitesi oldukça önemlidir. Yan sanayi yedek parçalar da tıpkı orijinal yedek parçalar gibi birçok testten geçerler ve kullanıma sunulurlar. Yan sanayi ürünler, üretici firmaların, belli kalite şartlarını yerine getiren firmalara üretim yetkisi vermesi ile üretilir. Yan sanayi ürünler kesinlikle lisanssız ya da taklit ürünler değildir.

Ateşeleme Bobini Nedir?

Ateşleme bobini, bir araç motorunun ateşleme sisteminin önemli bir parçasıdır. Görevi, araç bataryasından gelen düşük voltajı yüksek voltaja dönüştürerek bu voltajı motorun ateşleme sistemi iletimine göndermektir. Bu yüksek voltaj, motor silindirlerindeki buji kabloları aracılığıyla bujilere iletilir ve bujilerdeki hava-yakıt karışımını ateşleyerek motorun yanmasını ve çalışmasını sağlar.

Ateşleme bobinleri, bir manyetik çekirdek etrafında sarmal bobinden oluşur ve araçta birkaç adet yerleştirilir. Motor kontrol ünitesi (ECU) tarafından kontrol edilen bir ateşleme zamanlama sistemi ile senkronize edilirler. Bu sistem, motor silindirlerinin doğru zamanda ateşlenmesini sağlar ve motorun en verimli şekilde çalışmasını sağlar.

OPEL ASTRA J Yedek Parça

Web sitemizde OPEL ASTRA J yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlara bulabilirsiniz.
İthal, yerli ve orjinal üretim ASTRA J INSIGNIA CORSA D-E AVEO CRUZE TRAX MOKKA ADAM ZAFIRA C 08- yedek parça siparişini sitemizden verebilirsiniz. Hmcparca.com olarak sitemizde 08- model yılı ASTRA J INSIGNIA CORSA D-E AVEO CRUZE TRAX MOKKA ADAM ZAFIRA C yedek parça çeşitlerine yer veriyoruz. Farklı model yılına sahip OPEL ASTRA J INSIGNIA CORSA D-E AVEO CRUZE TRAX MOKKA ADAM ZAFIRA C araçlar için motor, donanım, aksesuar ve yedek parça ürünlerini zengin bir çeşitlilikte sitemizde bulabilir, İthal, yerli ve orjinal üretim seçenekleriyle ASTRA J INSIGNIA CORSA D-E AVEO CRUZE TRAX MOKKA ADAM ZAFIRA C yedek parça çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ASTRA J INSIGNIA CORSA D-E AVEO CRUZE TRAX MOKKA ADAM ZAFIRA C yedek parça ürününü hızlı teslimat fırsatıyla kapınızda teslim alabilirsiniz.
En Uygun Fiyata Yedek Parça çeşitlerimiz sayesinde zaman kaybetmeden aracınızı eski görüntüsüne ulaştırabilir, kaporta hasarlarını ve mekanik arızalarını giderebilirsiniz. OPEL ASTRA J INSIGNIA CORSA D-E AVEO CRUZE TRAX MOKKA ADAM ZAFIRA C yedek parça çeşitlerini de sitemizden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Marka:
BSG

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz